Hizmetlerimiz

İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmış tam döngü yazılım geliştirme hizmetleri

Yazılım

İster yeni kurulmuş bir işletme ister kurulu bir işletme olun, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş geliştirmeden kurulum sonrası desteğe kadar her adım için tam döngü yazılım geliştirme hizmetlerimizden faydalanın.

Mobil Uygulama Geliştirme

Pazar ihtiyaçlarınızı karşılayan, kullanıcıları çeken ve markanızı güçlendiren son derece kullanışlı mobil uygulamalar geliştirmek için birinci sınıf mobil uzmanlığımızdan yararlanın.

Bakım Hizmetleri

Sistemlerinizin güvenilir şekilde çalışmasını ve sürdürülebilir iş büyümesini sağlamak için bakım ve destek hizmetlerimizden tam olarak yararlanın.

Proje Kurtarma

Düşük kaliteli eski bir kod, yetersiz güvenlik veya ölçeklenebilirlik sorunları mı yaşıyorsunuz? Adım adım kurtarma stratejisi geliştirmek ve uygulamak için profesyonel proje kurtarma hizmetlerimizden yararlanın. Kod inceleme ve yeniden düzenlemeden sorunsuz yazılım geçişine, veri ve ağ analizine kadar, projenizi tekrar yoluna koymanıza yardımcı olacağız.

Web Uygulamaları

Yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir web uygulamasıyla pazara girmenize yardımcı olmak için benzersiz yazılım geliştirme uzmanlığımızı dikey ve iş alanlarını sağlam bir kavrayışla birleştiriyoruz.

Web Portalları

İşletmeniz için kullanıcı deneyimini ön planda tutan içerik yönetim sistemimiz ile iş planlarınızı en iyi şekilde çevrimiçi ortama geçirelim ve müşteri etkileşimlerinizi yeni bir düzeye getirmenize yardımcı olalım.

Bulut Uygulama Geliştirme

Bulutun sunduğu her şeyden (anında ölçeklenebilirlik, üstün esneklik, isteğe bağlı bilgi işlem kaynakları ve daha düşük TCO) tam olarak yararlanmak için bulut geliştirme uzmanlığımızdan yararlanın. Profesyonel bulut uzmanlarımız; mikro hizmetlerle desteklenen bir bulut uygulaması oluşturmanız veya eski çözümünüzü hibrit bir buluta taşımanız gerekip gerekmediğine karar versin.